GizlilikEssentra plc ve şubeleri gizliliğinizin korunacağını ve gizliliğinize saygı gösterileceğini taahhüt etmektedir. Bu politika (Kullanım Koşulları ve orada atıf yapılan diğer belgelerle birlikte) sizden topladığımız verilerin ya da sizin bize verdiğiniz kişisel verilerin tarafımızdan nasıl kullanılacağını belirlemektedir.

Bu Web Sitesinin mülkiyeti ve kullanımı Essentra plc'ye aittir veya Essentra plc adınadır (“Biz”, “Bizi” ve “Bizim” ifadeleri bağlam içinde uygun biçimde kullanılır). Politikayı zaman zaman değiştirme hakkını saklı tuttuğumuz için web sayfasını güncellemeler için düzenli olarak kontrol ediniz.

İzniniz olmadan hakkınızda herhangi bir kişisel bilgi toplamayacağız. Size talep yanıtı, e-posta bültenleri, etkinlik daveti ve bilgi güncellemeleri gibi hizmetler sunabilmemiz için sizi kişisel bilgiler vermeye davet edebiliriz. Siparişleri işleme koymak ve yerine getirmek üzere, bir işletmemizin müşterisi olmanız veya işletmemizin bir müşterisi için çalışmanız durumunda da hakkınızda kişisel bilgiler elde edebiliriz (adınız ve e-posta adresiniz gibi). Yukarıda belirtilen hizmetlerin bazılarını veya tümünü vermek üzere, kişisel bilgilerinizi işlemeye ve depolamaya ihtiyaç duyacağız ve Essentra'ya ilişkin ileti ve açıklamaların ve şirketin uluslararası iş faaliyetlerinin iyileştirilmesi, müşteri siparişlerinin yerine getirilmesi ve ödeme bilgilerinin işlenmesi amaçlarına yönelik olarak bilgileri Avrupa Ekonomik Alanı ("AEA") dışında böyle bir işleme için diğer çalışanlara veya Grup şirketlerine aktarmaya ihtiyaç duyabiliriz. AEA dışındaki bazı ülkelerin, kişisel bilgiler için AEA içindeki ülkeler ile aynı düzeyde yasal koruma sağlamayabileceğini lütfen unutmayın. Kişisel bilgilerinizi bu Web Sitesine göndererek, bu tür hizmetlerle bağlantılı olan veya bilgileri sağladığınız esnada onay verdiğiniz başka herhangi bir amaca yönelik bu tür işlem ve aktarımları onaylarsınız. AET dışında herhangi bir ülkede tüzel kişilere bilgilerinizi aktarmamız gerektiğinde bu bilgilerin güvenli bir şekilde ve bu politikaya uygun olarak işlem görmesini sağlamak için bütün gerekli adımlar atılacaktır.

Gizliliğinizi korumak amacıyla, kişisel bilgilerinizin depolanmasında ve ifşa edilmesinde üçüncü tarafların yetkisiz erişimlerini önleyecek tarzda uygun güvenlik önlemlerini almaktayız. Bilgilerinizi aktardığımız diğer tarafların da benzer güvenlik önlemlerini almış olduğundan emin olmak için gerekli çabayı gösteriyoruz. Ancak, Internet tam anlamıyla güvenli bir ortam değildir ve ihmal veya ihlalimiz olmadan kişisel verilerinizin izinsiz kullanımı, dağıtımı, zarar görmesi veya imha edilmesinden sorumlu olmadığımızı takdir ve kabul edersiniz. Bizim sorumluluklarımız ve sizin haklarınız yerel kanunlara göre değişiklik gösterebilir.

Size ürün ve hizmet sağlayan işletmemizi başka bir tedarikçiye devretmemiz durumunda, verilerinizin o tedarikçiye aktarılabileceğini de kabul edersiniz.

Bu gizlilik politikasını veya yukarıda belirttiğimiz veri kullanımlarının herhangi birini kabul etmemeniz durumunda, kişisel bilgilerinizi bu Web Sitesine göndermemelisiniz. Bizden ileti almaya son vermek istiyorsanız, kişi listemizden çıkmak için size gönderdiğimiz e-postalardaki veya diğer iletilerdeki talimatları takip edin. Eğer veri kullanımımız hakkında sorularınız varsa enquiries@essentra.com adresine e-posta gönderebilir veya Avebury House, 201-249 Avebury Boulevard, Milton Keynes, Buckinghamshire MK9 1AU adresinde bize yazabilir veya +44 (0) 1908 359100 numaradan Şirket Sekreteri Yardımcısı ile konuşabilirsiniz.