Hakkında

Essentra Components'a Hoş Geldiniz. Plastik enjeksiyon kalıp, vinil daldırma kalıp ve metal bileşenlerde küresel pazar lideriyiz. Bir üreticinin uzmanlık ve esnekliğini bir distribütörün hizmet ve kapsamıyla eşsiz bir şekilde bir araya getiriyoruz. 

Altmış beş yılı aşkın bir süredir, küçük ama temel bileşenler ve sorunsuz uçtan uçtan hizmetimiz müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyor. Ekipman imalatı, otomotiv, üretim, elektronik ve inşaat gibi birçok farklı uygulamalar ve endüstriler için proje ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. 

Sayıları 80.000'i aşan müşteri tabanımıza sorunsuz bir deneyim sunmak yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. İşte bu yüzden, 4 kıtada 28 ülkede faaliyet gösteriyoruz. On iki imalat tesisi, 33 dağıtım merkezi ve 39 satış ve servis lokasyonu. 

Hemen sevkiyata hazır 45.000'den fazla standart parçayla, sizin için buradayız. Dünyanın en kapsamlı ürün sunumlarından biriyle. Bunlara kapak ve tapalar, tel ve kablo yönetimi, flanş koruma, düğmeler, tutamaklar ve tutaçlar, erişim donanımı, Baskılı Devre Kartı ve elektronik donanımı da dahildir. 

Essentra PLC Hakkında

Essentra uç küresel departmana sahip, dünya çapında lider temel bileşen ve çözüm tedarikçisidir: Bileşenler, Ambalaj ve Filtreler. 

Her gün milyonlarca küçük, ama önemli parça üretiyoruz. Ürünlerimiz dikkat çekmeyebilir - hatta fark edilmeyebilir - ama nerede olursanız olun, çevrenizde mutlaka mevcuttur. 

Otuz üç ülkeye yayılan uluslararası ağımız, 50 ana üretim tesisi, 30 satış ve dağıtım operasyonu ve 4 araştırma-geliştirme merkeziyle faaliyet göstermektedir. 

www.essentraplc.com